Nasi lekarze

Piotr Młynarski

Ukończył studia w 1993 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współzałożyciel Centrum, właściciel placówki. Specjalista z chirurgii zwierząt i radiologii. Uczestnik licznych szkoleń i kursów. Specjalizuje się w ultrasonografii i radiologii, chirurgii miękkiej i ortopedii, prawdziwy fanatyk swojej profesji. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne i bardzo szeroką wiedzę zawodową, którą stale pogłębia. Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci. Właściciel wielu zwierząt (bardzo ciężko jest wymienić je wszystkie) – między innymi hodowca kóz anglonubijskich i miłośnik terrarystyki. W wolnych chwilach relaksuje się zgłębiając wiedzę historyczną, ale większość tych nielicznych wolnych chwil i tak spędza w pracy.

Małgorzata Młynarska

Ukończyła studia w 1998 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współzałożycielka Centrum, właścicielka placówki. Od zawsze chciała zostać lekarzem weterynarii, pracuje z miłości do zwierząt. Specjalista z dziedziny kardiologii, dermatologii i interny małych zwierząt. Ukończyła liczne kursy, w tym kursy ESAVS z zakresu kardiologii. Jest w trakcie kończenia specjalizacji z chorób psów i kotów. Sprawuje pieczę nad podopiecznymi Schroniska PsitulMnie w Zabrzu. Posiada wieloletnie doświadczenie internistyczne, każdego pacjenta stara się traktować holistycznie i z ogromną uwagą. Prywatnie żona, matka trójki dzieci i właścicielka mnóstwa zwierząt (których nie sposób tu wymienić również). Treserka psów pasterskich (obedience i frisbee), hodowczyni kóz i pasjonatka terrarystyki. Wolne chwile spędza na łonie natury i w ogrodzie.

Joanna Śmieja-Kulesza

Ukończyła studia w 2006 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzy Centrum od początku, od 2009 roku. Specjalista z dziedziny okulistyki i ultrasonografii, ukończyła liczne kursy z zakresu okulistyki, w tym ESAVS. Jest w trakcie kończenia specjalizacji z chorób psów i kotów. Zajmuje się szeroko pojętą interną, chirurgią okulistyczną i miękką. Prywatnie żona i matka trójki dzieci, siostra Pani Młynarskiej. Właścicielka licznej gromady zwierząt: posiada trzy psy, dwa szczury, dwie kawie domowe, węża i jest zapaloną akwarystką. Wolne chwile spędza z rodziną, słucha audiobooków i trenuje siatkówkę.

Agnieszka Gogolin

Ukończyła studia w 2004 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Z Centrum związana od 2015 roku. Ukończyła specjalizację z chorób ryb, jest w trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów. Internista małych zwierząt z długoletnim doświadczeniem, interesuje się stomatologią i chirurgią miękką, zajmuje się także leczeniem zwierząt egzotycznych. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci, właścicielka trzech labradorów, kota i dwóch kawii domowych. Dawniej zapalona akwarystka (członek klubu „Bystrzyk Pereza”), dziś relaksuje się spędzając długie godziny w ogrodzie uprawiając żywność ekologiczną i rośliny ozdobne. Członek Górniczego Koła Przyjaciół Śląskich Zabytków PTTK. W piękną pogodę jeździ na motocyklu i zwiedza Polskę.

Przemysław Wyszyński

Ukończył studia w 2007 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Z Centrum związany od 2014 roku. Ukończył specjalizację z chirurgii zwierząt. Wiele lat pracował jako lekarz weterynarii w Irlandii. Uczestniczył w wielu kursach i kongresach. Interesuje się chirurgią psów i kotów, prowadzi także wielu pacjentów internistycznych. Prywatnie ojciec trójki dzieci. W wolnych chwilach relaksuje się obcując z naturą, interesuje się ogrodnictwem i sadownictwem.

Beata Sudoł

Ukończyła studia w 2019 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na których udzielała się w kole archeozoologicznym – prawdopodobnie z miłości do kości dinozaurów. Z Centrum związana od 2020 roku. Ceni sobie kontakt z klientem, interesuje się diagnostyką obrazową i leczeniem chorób wewnętrznych u psów, kotów oraz szeroko pojętym leczeniem chorób gołębi. Prywatnie akwarysta i fanatyk tychże gołębi (w wolnych chwilach pomaga bezdomnym ptakom w potrzebie wraz z partnerem, może o nich mówić godzinami), miłośnik wszelakich terierów. Relaksuje się przy alternatywnej muzyce, grach komputerowych, książkach naukowych i rysując.

Nasz personel pomocniczy

Anna

Agata

Dorota

Adrianna

Martyna

Anna

Ewelina

Milena